Можности за кариера

Дали сте заинтересирани за возбудлива можност за кариера со еден од најголемите независни даватели на образование за ИТ и бизнис вештини во светот? Ние сме глобална компанија која поминува низ динамична трансформација и сакаме талентираните поединци да ни се придружат на нашето патување за иновации и раст. Бараме енергетски професионалци кои уживаат да работат со наградуван тим во дух, врвни околини. Нашите вработени се нашето највредно богатство и извор на нашата генијалност.

Наградуваме напорна работа и амбиција со можности за раст и атрактивен пакет за компензација и придобивки. Дали сакате да направите разлика и да се забавувате со тоа? Потоа се примени на иновативни технолошки решенија каде што ги поздравуваме иновациите.

ИТС е еднаква можност и работодавач на афирмативни активности. Ако ви треба сместување за било кој дел од процесот на вработување поради попреченост, ве молиме пратете е-пошта на info@itstechschool.com или јавете се во описот на природата на вашето барање.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!