Lync Server

SL.NO.Име на курсотВклучете се сега
1Инженер за поддршка на длабочина на Мајкрософт Lync 2013 (M55070)Прикажи ги Повеќе
2Основни решенија на Microsoft Lync Server 2013Прикажи ги Повеќе
3Распоредување гласовни оптоварувања за Skype за бизнис онлајн и сервер 2015 (M40409)Прикажи ги Повеќе
4Skype за бизнисПрикажи ги Повеќе
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!