Принс2 обука во Гургаон | Prince2 сертификација во Гургаон

Научете Курс Prince2во Гургаон. Запиши заПринс2 обука во Гургаонвоврвна компанија за обука"Иновативни технолошки решенија" и да добиетеСертификација Prince2. Добијте детали за надоместоците за курсот, наставната програма, времетраењето, времетраењето на серијата.

Листа на курс за обука и сертификација на Prince2

SL.NO.Име на курсотВклучете се сега
1Фондацијата PRINCE2Прикажи ги Повеќе
2PRINCE2 Фондацијата и лекаротПрикажи ги Повеќе

 

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!