Tarun

acspike_male_user_icon
15 декември 2017

Tarun

Јас го направив мојот фонд и средно на ITIL од ITS технолошкото училиште во минатиот месец. Го најдов менаџерот за продажба г-дин Sandeep и тренер многу корисно да се разбере целиот процес, па дури и тие се корисни да се донесе иднина со кандидатите. Им благодарам на двете и барам иста соработка за време на следните курсеви со ITSTECHSCHOOL
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!