Trajnimi i AWS në Gurgaon | Certifikimi i AWS në Gurgaon

Mësoj Kurs AWS në Gurgaon. Regjistrohuni përTrajnimi i AWS në Gurgaon in kompani e trajnimit të lartë "Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Certifikimit AWS. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kurseve të certifikimit të AWS

Sl. Jo.Emri i kursitRegjistro tani
1ARCHITECTING NË TRAJNIM AWS Shiko me shume
2TRAJNIMET ESSENTIALE TEKNIKE AWS
Shiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!