ITIL Intermediate Training & Certification

Modulet e ciklit te jetes ITIL

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1ITIL - Përmirësimi i vazhdueshëm i shërbimit të ndërmjetëmShiko me shume
2Operimi i Shërbimit të Ndërmjetësimit ITILShiko me shume
3ITIL - Strategjia e Shërbimit të NdërmjetëmShiko me shume
4ITIL- Dizajnimi i Shërbimeve të NdërmjetmeShiko me shume
5Tranzicioni i ndërmjetëm i ITILShiko me shume

Kliko këtu

Modulet e aftësive të ITIL

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1ITIL v3 PPO e ndërmjetme (Planifikimi, Mbrojtja dhe Optimizimi)Shiko me shume
2ITIL v3 OSA e ndërmjetme (Mbështetje Operacionale dhe Analiza)Shiko me shume
3ITIL v3 RCV e ndërmjetme (Lirimi, Kontrolli dhe Vlefshmëria)Shiko me shume
4ITIL v3 Ndërmjetësuese SOA (Ofertat e Shërbimeve dhe Marrëveshjet)Shiko me shume
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!