Office365

MësojZyra 365 Kursinë Gurgaon. Regjistrohuni përTrajnimi i zyrës 365 në Gurgaonkompani e trajnimit të lartë"Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrniCertifikimi i Office 365. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kurseve të certifikimit të zyrës 365

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1Microsoft Office 365Shiko me shume
220347A: Mundësimi dhe Menaxhimi i Zyrës së 365Shiko me shume
3Zyra 365 EndUserShiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!