OpenShift

Mësoj Kurs OpenShiftnë Gurgaon. Regjistrohuni për Trajnimi OpenShift në Gurgaonkompani e trajnimit të lartë"Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrniCertifikimi OpenShift. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kursit të trajnimit dhe certifikimit OpenShift

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1DO180-Hyrje në kontenierë, Kubernetes, dhe RedHat OpenShiftsShiko me shume
2DO280 - Administrimi i ndërmarrjes OpenShiftShiko me shume
3DO380-Red Hat OpenShift Administrimi II: Disponueshmëria e LartëShiko me shume
4DO290 - Zhvillimi i Ndërmarrjeve OpenShiftShiko me shume

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!