Menaxhimi i procesit

MësojKursi i Menaxhimit të Procesitnë Gurgaon. Regjistrohuni përTrajnimi i Menaxhimit të Procesit në Gurgaonkompani e trajnimit të lartë"Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrniCertifikimi i menaxhimit të procesit. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e Menaxhimi i procesit Kursi i Trajnimit dhe Certifikimit

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1ITILShiko me shume
2Togaf 9.1Shiko me shume
3Fondacioni CobitShiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!