RHCE

MësojKursi RHCEnë Gurgaon. Regjistrohuni përTrajnimi RHCE në Gurgaonkompani e trajnimit të lartë"Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrniCertifikimit RHCE. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kursit të trajnimit dhe certifikimit të RHCE

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1RH254 - Administrimi i Sistemit Red Hat IIIShiko me shume
2RH299 - Red Hat Certified Engineer (RHCE)Shiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!