Kursi i trajnimit Red Hat dhe Certifikimi Gurgaon Indi

RHCE Training & Certification

Mësoj RHCE Course në Gurgaon. Regjistrohuni për Trajnimi RHCE në Gurgaon in kompani e trajnimit të lartë "Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Certifikimit RHCE. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

List of RHCE Training & Certification Course

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1RH254 - Administrimi i Sistemit Red Hat IIIShiko me shume
2RH299 - Red Hat Certified Engineer (RHCE)Shiko me shume

Do you have questions? Get in touch.

Kontakti

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!