Selenium Courses
Trajnim & Certifikimi

Mësoj Selenium Courses në Gurgaon. Regjistrohuni për Trajnimi Selenium në Gurgaon in kompani e trajnimit të lartë "Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Certifikimi Selenium. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kurseve të trajnimit të Certifikimit Selenium

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1Selenium BasicShiko me shume
2Selenium AdvanceShiko me shume
3Selenium me epokat e mëparshmeShiko me shume
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!