Togaf Courses
Trajnim & Certifikimi

Mësoj Kursi Togaf në Gurgaon. Regjistrohuni për Togaf training in Gurgaon in kompani e trajnimit të lartë "Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Togaf Certification. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

List of Togaf Training & Certification Course

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
1TOGAF 9.1 Foundation (Niveli 1)Shiko me shume
2Certifikimi i TOGAF 9.1 (niveli 2)Shiko me shume

Pse Zgjidhni E saj?

World’s Best Trainers
Guarantee To Run Courses
Back to Back Certification
Customised Hands-On Training
Axelos Partner
Choice Of 9 Exotic Locations

Innovative Technology Solutions është kompania që ofron trajnime për individë, korporata dhe kolegje në IT dhe aftësi profesionale. Përveç trajnimeve ITS ka dhoma të trajnimit në dispozicion në të gjitha qendrat e korporatave të Indisë për nevojat e trajnimit të korporatave.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!