Trajnim DevOps në Gurgaon Certifikimi DevOps në Gurgaon

Mësoj Kursi DevOps në Gurgaon. Regjistrohuni përTrajnim DevOps në Gurgaon in kompani e trajnimit të lartë "Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Certifikimi DevOps. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e Kurse Certifikimi DevOps

S.NO.Emri i kursitRegjistro tani
1AnsibleShiko me shume
2Kuzhinier themelore
Shiko me shume
3prerësShiko me shume
4Bazat e PuppetShiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!