Trajnimi i Microsoft Azure në Gurgaon Certifikimi i Microsoft Azure

Mësoj Kursi i Microsoft Azurenë Gurgaon. Regjistrohuni për Trajnimi i Microsoft Azure në Gurgaonkompani e trajnimit të lartë"Zgjidhjet teknologjike inovative" dhe merrni Certifikimi i Microsoft Azure. Merrni hollësi mbi tarifat e kursit, planprogramin, kohëzgjatjen, kohëzgjatjen e grumbullimit.

Lista e kurseve të certifikimit Microsoft Azure

SL.NO.Emri i kursitREGJISTROHENI TANI
120533: Zbatimi i Microsoft Azure Infrastructure SolutionsShiko me shume
220532 B: Zhvillimi i Microsoft Azure SolutionsShiko me shume
320487B - Zhvillimi i Shërbimit të Windows Azure dhe WebShiko me shume
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!