Dhomat e Trajnimit në Bangalore

Banoni Dhomat e Trajnimit në Bangalore

Innovative Technology Solutions është duke u trajnuarobjekt për qiraBangalore, Karnataka. ITS ofron trajnime teknike dhe vendi i trajnimit në Bangalore në qira për trajnime të korporatave. SAJ dhoma trajnimi në Bangalore janë të dizajnuara mirë për të mësuar me infrastrukturën më moderne të infrastrukturës për trajnime teknike.

Vendi i Trajnimit në Bangalore për Qira

SAJ Vendi i Trajnimitnë Bangalore janë të vendosura në vende të shumta, dmth. Marathali Junction, 100 Feet Road, Koromangla dhe HN Halli Lake Road, Off Road Sarjapur, Bangalore. SAJ Trajnimi Instiute në Bangalorejanë të pajisura mirë me makina me fund të lartë, rrjeta, linja me qira dhe projektor i montuar në çati dhe kafene për drekë. ITS-ja e di si shitësin më të mirë dhe një zgjidhje për dyqanet për trajnime teknike dhe takime për stërvitje në Bangalore të Indisë.

Rreth Bangalore (Bengaluru)

Në Bangalore, 80% e kompanive globale IT kanë bazuar operacionet e tyre në Indi dhe qendrat R & D në Bangalore. Bangalore është grupi më i madh teknologjik 4th në botë pas Silicon Valley, Boston dhe London. Bangalore ka numrin më të madh të qendrave të kërkimit dhe zhvillimit në Indi. Prezenca e 50 + IT / ITeS SEZs në Karnataka; Parqet e teknologjisë software 3

Për rezervimin e postës nëinfo@itstechschool.com

Pajisjet në dispozicion:

 1. Projektor i montuar në çati
 2. Bordi i bardhë me shënuesit
 3. Shishe uji
 4. Pen dhe jastëk
 5. 100% rezervë e energjisë
 6. Ora 02 çaj / kafe me snacks
 7. Dreka vegjetare në shuplakë

Internet - Po, lidhja me linja me qira me shpejtësi të lartë.

Kompjutera - 4 GB RAM në 32 GB RAM janë në dispozicion.

Lidhje Ethernet LAN / Wi-Fi

Vendi 1

Salla e Trajnimit, Koramangala, Bangalore. Karnataka - 560095, Indi

Labs

LabsVende
LAB 125
LAB 220
LAB 320
LAB 420
 • Dhomat e trajnimit me qira në bangalore
 • vendi i trajnimit bengaluru
 • 1419879122

Vendi 2

Dhoma e Trajnimit, Doddakkaneli, Bangalore-560 035. INDIA

Labs

LabsVende
LAB 120
LAB 220
LAB 320
 • 1419878876
 • 1419878927
 • 1419878967

Vendi 3

Dhomat e Trajnimit, Marathahalli Junction, Bangalore - 560037.

Labs

LabsVende
LAB 130
LAB 224
LAB 324
LAB 320
 • 1419878706
 • 1419878764
 • 1419878802

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!