Dhomat e Trajnimit në Noida

Fully Equipped labs with high-end machines
100% rezervë e energjisë
Food, Tea/Coffee Facility
Overhead Mounted Projector and white board
lunch in buffet
High speed lease line connectivity.

Training Rooms in Noida for Rent

Innovative Technology Solutions is having office at Noida. ITS është kryesisht në trajnimet e IT-së, në dhomat e trajnimit dhe në kompanitë e ofruesve të zgjidhjeve. Shkollën Teknike të ITS ofron salla e trajnimit në noida for corporate training with a rich learning environment with our state-of-an-art infrastructure and high end facilities as per corporate technical training needs.

Training Venue on Hire in Noida

The training venue is situated in Sector 63, Noida nearby Noida City Centre metro station. ITS Noida training room facility are having a total combined seating capacity 300 + participants in 10 training rooms. Noida dhoma të stërvitjes në Noida janë të pajisura mirë me kompjutera të lartë fundorë, me projektues të montuar në çati dhe me bordin e bardhë.

Pajisjet në dispozicion:

  1. Projektor i montuar në çati
  2. Bordi i bardhë me shënuesit
  3. Shishe uji
  4. Pen dhe jastëk
  5. 100% rezervë e energjisë
  6. Ora 02 çaj / kafe me snacks
  7. Dreka vegjetare në shuplakë

Internet - Po, lidhja me linja me qira me shpejtësi të lartë.

Kompjutera - 4 GB RAM në 32 GB RAM janë në dispozicion.

Lidhje Ethernet LAN / Wi-Fi

Investoni në suksesin tuaj

Close your IT skills gap in the way you learn best and Learn your own way, at your own place.ITS is the one shop solutions for all training needs i.e. corporate trainings and training rooms.

Për Query Klikoni Këtu

Rreth Noida

Noida ka numër të madh të atraksioneve turistike duke përfshirë parkun teknologjik të softuerit dhe një fushë golfi. Noida me afërsinë e tij me rrugën NH-24 Express, mbikalimi ultra-modern DND, ofron më të mirën në zhvillimin klasik komercial / industrial, një destinacion ideal korporativ dhe lidhje rrugore në të gjitha pjesët e vendit. Noida është qendër e MNC, IT kompani të tilla si Accenture, sistemet Adobe, CSC, HCL, Sapient, korporatat Oracle dhe shumë më tepër. ITS është zgjidhja e një dyqani për të gjitha nevojat e trajnimit, dmth. Trajnimet e korporatave dhe dhomat e trajnimit.

Për rezervimin e postës në info@itstechschool.com

strehim

All our accommodation options in Noida have spacious well ventilated rooms with modern amenities.such as Wi-Fi, Tv, Heater, power backup, doctor-on-call for your smooth stay.ITS dhoma të stërvitjes në Noida janë të dizajnuara mirë për të mësuar me infrastrukturën më moderne të infrastrukturës për trajnime teknike.

Vendi 1

Sektori 63, Noida - 201301

Labs

LabsVende
LAB140
LAB240
LAB334
LAB434
LAB534
LAB634
LAB724
LAB824
LAB924
LAB1024
  • 1419851458
  • 1419851543
  • 1419851610

Na arrin?

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!