Dhomat e Trajnimit në Pune

Fully Equipped labs with high-end machines
100% rezervë e energjisë
Food, Tea/Coffee Facility
Overhead Mounted Projector and white board
lunch in buffet
High speed lease line connectivity.

Training Rooms in Pune for Rent

Teknologjia inovative Zgjidhjet e ekspertëve në ofrimin e trajnimeve dhe dhomave të trajnimit në të gjithë Indinë gjithashtu kanë shumëfish objekt trajnimi për qira në Pune, Maharashtra. ITS ofron trajnime teknike dhe dhomat e trajnimit në pune për trajnimin e korporatave. ITS ofron klasa për qira në Pune janë të dizajnuara mirë për të mësuar me objektin e fundit të infrastrukturës për trajnim teknik.

Training Venue on Hire in Pune

SAJ klasa për qira në Pune are situated in multiple locations i.e. Magapattacity, Hadapsar, Pune. ITS training venues in Pune are well equipped with high end machines, network, lease line, roof mounted projector and cafeteria for lunch. ITS is knows as best vendor and one shop solutions for technical trainings India.

Pajisjet në dispozicion:

  1. Projektor i montuar në çati
  2. Bordi i bardhë me shënuesit
  3. Shishe uji
  4. Pen dhe jastëk
  5. 100% rezervë e energjisë
  6. Ora 02 çaj / kafe me snacks
  7. Dreka vegjetare në shuplakë

Internet - Po, lidhja me linja me qira me shpejtësi të lartë.

Kompjutera - 4 GB RAM në 32 GB RAM janë në dispozicion.

Lidhje Ethernet LAN / Wi-Fi

mësim

Investoni në suksesin tuaj

Mbylle hendekun e aftësive tuaja në IT në mënyrën se si mësoni më mirë dhe Mësoni mënyrën tuaj, në vendin tuaj.

Për Query Klikoni Këtu

Rreth Pune

Pune, Maharashtra është qendër e njohur për TI dhe arsim. Pune afërsia me Mumbai është gjithashtu duke bërë është komerciale e pasur. Klima e Pune është gjithmonë e mirë gjatë gjithë vitit. Shumë IT MNC ka hulumtime ose selinë në PUNE si Accenture, Amdocs, ADP, Avaya, AtoS, BMC Software, Barclays Capital, Kapita, Capgemini, C-DAC, Njohës, Software Cybage, Deloitte, Fujitsu, Grupi i Ardhshëm, Gjeometrik i Kufizuar, GlobalLogic, Hexaware Technologies, iGate, Infosys dhe shumë më tepër. Teknologjia inovative ofron trajnime teknike dhe dhoma trajnimi në PUNE.

Për rezervimin e postës në info@itstechschool.com

Strehim

All our accommodation options in Pune have spacious well ventilated rooms with modern amenities.such as Wi-Fi, Tv, Heater, power backup, doctor-on-call for your smooth stay. ITS training rooms in Pune janë të dizajnuara mirë për të mësuar me infrastrukturën më moderne të infrastrukturës për trajnime teknike.

Vendgjarje

Magarpattacity, Hadapsar Pune - 411013, India

Labs

LabsVende
LAB 1 XCHARX LAB 220 Seats Each
LAB 324 Seats
LAB 4 to 820 Seats Each
LAB 9 to LAB 1420 Seats Each

Na arrin?

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!